Роналдо доволен от победата над Рома

| Коментари | person_outline BG Media London
ronaldo

Кристиано Роналдо остана много доволен от своето представяне и от това на отбора след победата над Рома с 2:0. Португалец заби своя гол №90 в състезанието.

„Щастлив съм. Постигнахме целта, която си бяхме поставили преди двубоя – да спечелим и да достигнем до осминафиналите. Играхме много добре, отново отбелязахме два гола и съм много доволен.

Знаехме, че мачът няма да е лесен. Рома също имаха своите шансове, можеха да отбележат 1-2 гола, но и ние създадохме доста възможности. През първата част на срещата, бяхме равностойни, но през второто полувреме, Реал игра много по-добре, създаде повече голови положения и вкарахме два много важни гола“, сподели за сайта на УЕФА Кристиано.